APC mini UPS CP12036LI - Noodstroomvoeding 12Vdc, 36W, Li-ion, bechermt Wifi, Routers, IP cameras, etc
APC mini UPS CP12036LI - Noodstroomvoeding 12Vdc, 36W, Li-ion, bechermt Wifi, Routers, IP cameras, etc. Uitgangsvermogen: 36 W, Ingang operation voltage (min): 12 V, Uitgang operation voltage (min): 12 V. Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion), Accu/Batterij oplaadtijd: 9 uur. Vormfactor: Compact, Kleur van het product: Wit, Internationale veiligheidscode (IP): IP20. Duurzaamheidscertificaten: Green Premium. Breedte: 99 mm, Diepte: 109 mm, Hoogte: 25 mm
Fabrikant: Apc
Artikelnummer voorraad referentie: CP12036LI
Verkoper: Aspects
Bescherm je WiFi, blijf online
De Back-UPS Connect is een betrouwbare, flexibele en betaalbare 12V DC UPS met lithium-ion accu die de continuïteit voor aangesloten apparatuur garandeert tijdens stroomuitval.
Accu capaciteit en runtime
Voor een verdere inschatting van de runtime zie de runtime tabel tussen de productafbeeldingen.
Connectors
Input/Output configuration
Input connector Barrel - center pin 2.5 mm; 5525 DC jack (default)
Output connector Barrel - center pin 2.5 mm; 5525 DC jack (default)
Output cable length 80 cm
Additional DC tips 2.1 mm and 1.7 mm
  • Wettelijke garantie via de verkoper
  • 30 dagen bedenktijd — gratis retour
increase decrease
Verzenden naar
Verzendmethode
Naam
Geschatte levering
Prijs
Geen verzendopties
Bescherm je WiFi, blijf online
Accu capaciteit en runtime
Connectors
Input/Output configuration
Output cable length 80 cm
Product specificaties
Kenmerken
Uitgangsvermogen36 W
Ingang operation voltage (min)12 V
Uitgang operation voltage (min)12 V
Gewicht en omvang
Breedte99 mm
Diepte109 mm
Hoogte25 mm
Gewicht300 g
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag-10 - 50 °C
Design
VormfactorCompact
Kleur van het productWit
LED-indicatorenJa
Internationale veiligheidscode (IP)IP20
Accu/Batterij
BatterijtechnologieLithium-Ion (Li-Ion)
Accu/Batterij oplaadtijd9 uur
Duurzaamheid
DuurzaamheidscertificatenGreen Premium
Product specificaties
Kenmerken
Uitgangsvermogen36 W
Gewicht en omvang
Breedte99 mm
Diepte109 mm
Hoogte25 mm
Gewicht300 g
Eisen aan de omgeving